„ŁÓDŹ MIŁOŚCI” – KONCERT DLA SYRII

11 lutego 2017

Łódź

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi gościło będzie znakomitych zespołów i wykonawców w ramach koncertu charytatywnego „Łódź Miłości”. Cały dochód z przeprowadzonej zbiórki zostanie przeznaczony na działania Polskiej Akcji Humanitarnej w Syrii. Na koncercie odbywającym się pod patronatem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” zagrają: 19 Wiosen, Alles, Demolka, Diabubu, Dzikie Jabłka, Ted Nemeth, Kozioł/Lewy i Zespół Łukasza z Bałut. Zapraszamy!

„Konflikt w Syrii trwa już od ponad pięciu lat. Według danych ONZ, pomocy humanitarnej potrzebuje aż 13,5 miliona mieszkańców kraju, z czego ponad 6,5 miliona nie ma dostępu do wystarczającej ilości pożywienia. Od początku trwania konfliktu zniszczonych zostało ponad 50 procent syryjskich piekarni, a w niektórych rejonach kraju ceny chleba wzrosły nawet o 1000 procent.

Chcemy pokazać, że Łódź ma wielkie serce i mimo napływających zewsząd złych informacji, mimo wszechogarniającej mowy nienawiści, zapraszamy na koncert, którego głównym hasłem jest miłość”.

„ŁÓDŹ MIŁOŚCI” – KONCERT DLA SYRII