VII FESTIWAL ROCK NA BAGNIE

30 czerwca - 1 lipca 2017 r.

Goniądz (woj. podlaskie)

Rusza kolejna edycja Festiwalu „Rock na Bagnie” i już tradycyjnie występujące na tej imprezie zespoły zagrają pod patronatem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”.

Rock na Bagnie dla wielu zwolenników dawnego FMR w Jarocinie stał się od pewnego czasu obowiązkowym celem letnich wypadów. Festiwal wspiera to, co najlepsze w niezależnej oraz undergroundowej muzyce rockowej, więc i tym razem atrakcji nie zabraknie, gdyż na scenie ulokowanej na plaży miejskiej w Goniądzu ponownie zagra około 30 wykonawców, a wśród nich polskie gwiazdy, których nikomu nie trzeba przedstawiać: LAO CHE, FARBEN LEHRE, ARMIA, SZTYWNY PAL AZJI, SEX BOMBA, a także zespoły, które pamiętamy z najlepszych lat Jarocina: SEDES, THE CORPSE, PO PROSTU, WAŃKA WSTAŃKA AND THE LUDOJADES, zagraniczni goście: BOOZE AND GLORY z Wielkiej Brytanii, który zdobywa coraz większą popularność na światowej scenie oi/street punkowej, oraz folk/punkowi Białorusini – zespół DZIECIUKI. Ponadto: DEAD INFECTION, PLEBANIA, PRAWDA, PODWÓRKOWI CHULIGANI, DUSSELDORF, BACHOR, BŁĘKITNY NOSOROŻEC, RUMOR, 72DR, HEADLESS BABIES, TRIPIS, BRACIA i SIOSTRY SS, SPIRIT OF 84, CZTERY KILO OBYWATELA, TESTER GIER, LONDYN 70, LONG WAY TO GO.

Oprócz koncertów organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele innych atrakcji: spotkania z autorami książek o tematyce muzycznej, kino festiwalowe, wystawy, zawody sportowe, jarmark... Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego, na terenie którego odbywa się festiwal, oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza na przełomie czerwca i lipca 2017 r. Zapraszamy!

VII FESTIWAL ROCK NA BAGNIE