AUDIOBOOK DAGNY ŚLEPOWROŃSKIEJ „ĆWIR, ĆWIR. BAJKA O WRÓBELKU I KRÓLEWNIE KAROLINCE”

16 maja 2015 r.

Z cyklu Bajki z Innej Bajki niebawem ukaże się audiobook zatytułowany Ćwir, ćwir. Bajka o wróbelku i królewnie Karolince. Napisała go Dagna Ślepowrońska, a przeczytał Łukasz Stawarczyk. Jest to jedna z pierwszych w Polsce bajek personalizowanych. Premiera wydawnictwa zapowiadana jest na 16 maja br. Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” zostało jego patronem. Polecamy!

Informacja od wydawcy: „Chcemy robić bajeczki personalizowane dla WSZYSTKICH dzieci. A wszystkich – to też takich, które mają inny kolor skóry niż dzieci zwyczajowo rysowane w książeczkach na polskim rynku. Wierzymy, że jest to potrzebne.

Personalizacja w tych bajkach polega na tym, że zamawiając taką bajkę – trzeba podać imiona dziecka i jego rodziny oraz wybrać, jak wyglądają. Wybiera się fryzurę, kolor włosów, sukienki i skóry. Mamy nadzieję, że wybór koloru skóry będzie takim naszym małym wkładem w zwiększanie świadomości społecznej. Różne rodziny u nas żyją. I chcemy żeby wszyscy czuli się u nas dobrze.

A też możliwość stworzenia książeczki dla dziecka, który ma inny kolor skóry niż rodzic – Może dać dziecku, poza radością że to bajka o mnie – także aspekt terapeutyczny”.

AUDIOBOOK DAGNY ŚLEPOWROŃSKIEJ <i>ĆWIR, ĆWIR. BAJKA O WRÓBELKU I KRÓLEWNIE KAROLINCE</i>

AUDIOBOOK DAGNY ŚLEPOWROŃSKIEJ <i>ĆWIR, ĆWIR. BAJKA O WRÓBELKU I KRÓLEWNIE KAROLINCE</i>