BRUDNE DZIECI SIDA I WARSZTATY W GNIEŹNIE

4 marca 2018 r.

Gniezno

Brudne Dzieci Sida zagrają w klubie muzycznym „Młyn”. Wydarzenie tradycyjnie pod patronatem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”.

Koncert poprzedzony będzie warsztatami pt. „Namaluj sobie koszulkę”. To warsztaty wycinania szablonów i malowania na koszulkach oraz torbach.

Informacja od organizatorów:

„Kto chce mieć niepowtarzalną koszulkę albo bawełnianą torbę z jedynym na świecie nadrukiem, kto chce wykonać krótką, limitowaną serię na potrzeby swojej kapeli, imprezy, przyjaciół – może to zrobić, zamawiając nadruk w niemal każdym punkcie xero. Ale po co? Czyż nie przyjemniej jest zrobić to samemu? Satysfakcja sto razy większa, a sposoby są proste.

Jak to zrobić – pokaże Wam nasz gość Patyczak, który prócz grania punk rocka od wielu lat zajmuje się różnymi technikami zdobienia odzieży (a czasami, co gorsza, także miejskich murów:-)

Patyczak zapewnia cały niezbędny sprzęt: folię do wycinania szablonów, nożyki, wałki i farby. Od Was oczekuje jedynie chęci, pomysłu na napis/obrazek, który chcielibyście wykonać, oraz koszulki lub torby do wykonania nadruku. Może być używana, a nawet całkiem zużyta, by nie było szkoda jak coś Wam nie całkiem wyjdzie. Materiał: najlepiej bawełna lub len (syntetyki odpadają), kolor: biały, ew. inny jasny (popielaty, żółty, błękitny itp).

Pierwsze graficzne sukcesy (o porażkach nie ma mowy:-) świętujemy na koncercie:

Patyczak odłoży sprzęt malarski, a do ręki weźmie gitarę i zagra zestaw żelaznych hitów pod hasłem „Trzy akordy, darcie mordy”. Będzie to prawdziwy koncert życzeń – każda piosenka, którą zechcecie, zostanie zagrana i zaśpiewana, mamy nadzieję, że wspólnie z publicznością. Ale pojawią się także piosenki trochę mniej znane. A kto nie lubi punk rocka, też nie będzie się nudził. Zadowoleni wyjdą nawet fani bluesa i – uwaga! – poezji śpiewanej...”.

BRUDNE DZIECI SIDA I WARSZTATY W GNIEŹNIE