FESTIWAL „WAKE UP AND LIVE” POD PATRONATEM „MUZYKI PRZECIWKO RASIZMOWI”

8-10.06.2018 r.

Sulęcin

Podobnie jak w roku ubiegłym „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” zagra na Festiwalu „Wake Up and Live”. W Sulęcinie wystąpi wiele interesujących kapel, m.in. Ga-Ga Zielone Żabki, Cochise, Dubska, La Ninia, Alpha Dog i Falcie. Zapraszamy!

„«Wake Up and Live» to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku towarzyszy nam niezmiennie od dwunastu lat.

Na przestrzeni lat «Wake Up and Live» stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają nie tylko zespoły z zagranicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael), ale i słuchacze pochodzący z rozmaitych zakątków świata.

To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki (rock, reggae, punk, ska, hip-hop, soul), wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line-upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą live, która obejmuje: wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, akcje charytatywne, bogatą ofertę gastronomiczną i wiele innych.

Ważnym elementem wydarzenia jest «Wake up Kids», czyli ostatni dzień festiwalu. To rodzinny czas pełen atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych”.

FESTIWAL „WAKE UP AND LIVE” POD PATRONATEM „MUZYKI PRZECIWKO RASIZMOWI”