AKADEMIA DZIAŁACZY I TRENERÓW ANTYDYSKRYMINACYJNYCH ZAPRASZA!

05.07.2008

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu antydyskryminacyjnym, które odbędzie się w Warszawie w dniach 5-14 lipca 2008.

W ramach organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii "Akademii Działaczy i Trenerów Antydyskryminacyjnych" polscy i międzynarodowi eksperci nauczą Cię:

  1. współpracy z mediami (5-6 lipca)
  2. zasad Gender Mainstreaming (7-8 lipca)
  3. udzielania pierwszej pomocy psychologicznej (9-10 lipca)
  4. prawa antydyskryminacyjnego (11-12 lipca)
  5. prowadzenia warsztatów antydyskryminacyjnych (13-14 lipca)Weź udział w komplecie pięciu dwudniowych szkoleń lub wybierz te, które Cię interesują. Twoje zgłoszenie ma większe szanse, jeśli zdecydujesz się na cały pakiet.

Oprócz cennych umiejętności zapewnimy Ci zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży.

Na szkoleniu ze współpracy z mediami nauczysz się jak sprzedać to, co masz o powiedzenia tak, aby media to kupiły.

Gender Mainstreaming to uwzględnianie perspektywy płci np. w projektach antydyskryminacyjnych. Jeśli wiesz jak to dobrze zrobić, masz większą szansę na unijną dotację.

Warsztat pierwszej pomocy psychologicznej przeznaczony jest dla nie-psychologów, wszystkich tych, którzy w swojej pracy muszą czasem kimś się zaopiekować, a nie wiedzą, jak to najlepiej zrobić.

Szkolenie z prawa antydyskryminacyjnego jest przeznaczone dla nie-prawników. Jeśli chcesz zabrać głos w sprawie ustawy o równym traktowaniu, a nie wiesz o co chodzi - to szkolenie jest dla Ciebie.

Ostatnie szkolenie przeznaczone jest dla tych, którzy próbują swych sił jako trenerzy antydyskryminacyjni. Na sobie wypróbujesz ćwiczenia, które możesz wykorzystać później w swojej pracy. UWAGA! Szkolenie w języku angielskim - zgłoś się, jeżeli poradzisz sobie z językiem.

Jeśli działasz w organizacji pozarządowej i jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w pierwszej z trzech bezpłatnych edycji Akademii, która odbędzie się w dniach 5-14 lipca 2008 (kolejne edycje jesienią i zimą), wyślij swoje zgłoszenie pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania dokumentów rekrutacyjnych, które należy wypełnić do dnia 15 czerwca 2008.

Projekt "Akademia Działaczy i Trenerów Antydyskryminacyjnych" realizowany jest przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.