„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: WAKE UP AND LIVE – FESTIWAL MUZYKI I SZTUKI (ONLINE)

5-6 czerwca 2020

Sulęcin

„Muzyka Przeciwko  Rasizmowi” zagości na Wake Up And Live – Festiwalu Muzyki i Sztuki. W tym roku z powodu epidemii koronawirusa koncerty odbędą się w wersji online. Polecamy!

Informacje od organizatorów:

Na pewne rzeczy nie mamy wpływu – decyzja o odwołaniu tegorocznej XIV edycji festiwalu Wake Up and Live nie była dla nas łatwa, ale tak jak obiecaliśmy – nie zdjęliśmy rękawic i znaleźliśmy sposób na to, aby dać Wam chociaż namiastkę festiwalowej atmosfery – tym razem w Waszych domach! 

Wake Up and Live – Festiwal Muzyki i Sztuki odbędzie się w 5-6.06.2020 r. i będzie dostępny dla Was online – szykujcie się na dwa piątkowe sety DJskie oraz trzy energetyczne koncerty w sobotę! 

Materiał będzie transmitowany na żywo i pojawi się w naszych mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube, ponadto będzie dostępny dla Was przez cały czas – będziecie mogli odtwarzać go, kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę. I to są właśnie dobre wiadomości, i tylko takie chcemy Wam przekazywać!

 

Rozkład jazdy:

PIĄTEK - 5.06.2020 r.

DJ Nambear – godz. 20.00 

K-Jah – godz 21.30 

SOBOTA - 6.06.2020 r. 

AnEmJa – godz. 19.00

Zespół ETA – godz. 20.15

Sidney Polak – godz. 21.30 

 

DJ Nambear
DJ Nambear, a właściwie Michał Giecewicz – DJ z Gorzowa Wielkopolskiego – miksuje głównie hip-hop, ale stara się poszerzać swoje horyzonty i nie zamykać się na inne gatunki muzyczne. Specjalnie dla Was zagra soczystego, bujającego seta na pograniczu różnych gatunków. Od funkującego house i pulsującej elektroniki, przez dynamiczne r'n'b (to jest takie?!), aż po swoje korzenie, czyli black music. 

K-Jah 
W swój krąg muzyki zabierze Was Krystian Walczak – kompozytor i didżej, który od wielu lat spełnia swoje muzyczne marzenia. Od najmłodszych lat inspirowała go szeroko pojęta muzyka reggae/dub/roots. Muzyczna podróż, która rozpoczęła się w 2002, trwa do dziś – nieustannie komponuje, a jego produkcje zasilają dyskografię wokalistów z najdalszych zakątków świata. 

AnEmJa
AnEmJa powstała pod koniec 2008 roku. Zespół tworzą: Dariusz Burak – wokal, Jacek Rybicki – gitara, Radosław Mleczek – bas oraz Sławek Wasilewski – na garach. Styl – początkowe znaczne zabarwienie muzyczne kapeli w klimatach punkrockowych,  czasem zmierzało w kierunku hardcore z domieszką metalu. 

Zespół ETA
ETA to zespół rockowy ze Szczecina, grający muzykę będącą połączeniem energicznych rytmów punkowych z zapadającymi w głowę melodiami z pogranicza rocka i grunge, a wszystko to okraszone nowoczesnymi aranżacjami. ETA ma za sobą wiele koncertów w Polsce oraz poza nią (m.in. zwycięzcy Pashion of the Young Festival w Niemczech, a także jako gwiazda wieczoru na Woodstock Ukraine 2018). Po występach zespołu możecie się spodziewać ogromnej ilości energii oraz endorfin w swoich żyłach, które sprawią, że będziecie chcieli więcej!

Sidney Polak
Sidney Polak jest warszawiakiem, piewcą Warszawy i warszawskiej Chomiczówki na której się wychował. Socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor. Od roku 1990 członek T.Love – jednego z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych. W roku 2004 rozpoczął karierę solową albumem pt. „Sidney Polak”, za który otrzymał trzy Fryderyki w kategoriach: autor, kompozytor i album roku – muzyka alternatywna. W swojej twórczości łączy gatunki takie jak reggae, hip-hop i miejski folk.

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: WAKE UP AND LIVE – FESTIWAL MUZYKI I SZTUKI (ONLINE)