PATRONAT „NIGDY WIĘCEJ” NAD OGÓLNOPOLSKIM KONKURSEM FOTOGRAFICZNYM „PODLASIE W OBIEKTYWIE”

Do 15 października 2020

Hajnówka

Pod patronatem Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” odbędzie się szesnasta edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Podlasie w obiektywie” im. Wiktora Wołkowa organizowanego przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce.

Celem konkursu jest zgromadzenie i popularyzacja najciekawszych fotografii promujących Podlasie, jego tradycję, kulturową mozaikę, piękno przyrody, zabytki i inne ciekawe miejsca.

Konkurs ma charakter otwarty: mogą wziąć w nim udział osoby zarówno z województwa podlaskiego, jak i innych rejonów kraju; profesjonaliści, jak i amatorzy.

Prace na konkurs należy zgłaszać do 15 października. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wystawa pokonkursowa planowana jest na grudzień 2020 roku. Wystawa prezentowana będzie w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce jako dopełnienie wystaw etnograficznych. Później zaś „wędruje” po Podlasiu, między innymi prezentowana będzie w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Narewce, Kleszczelach i Białowieży, a także w Brześciu i w Grodnie na Białorusi.

 

 

PATRONAT „NIGDY WIĘCEJ” NAD OGÓLNOPOLSKIM KONKURSEM FOTOGRAFICZNYM „PODLASIE W OBIEKTYWIE”