PATRONAT STOWARZYSZENIA „NIGDY WIĘCEJ”: MUREM ZA KULTURĄ

Piła

21 listopada 2020

Pod patronatem Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” odbędzie się transmitowany online na żywo koncert Murem za Kulturą, na którym zagra zespół Qulturka, od wielu lat wspierający kampanię „Muzyka Przeciwko Rasizmowi, a także: Alians, All The Players, N.O.C. i Miron Nalepa Band.

Informacja od organizatorów:

„Wydarzenie Murem za Kulturą to odpowiedź na aktualnie obowiązujące obostrzenia w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Ideą koncertu jest pomoc finansowa dla pilskich artystów, którzy zostali pozbawieni możliwości koncertowania, co niesie za sobą szereg strat dla placówek kultury – teatrów, kin, muzeów, galerii, domów kultury etc., a także dla branży eventowej oraz firm zajmujących się techniką estradową.

W ramach koncertu będziemy zachęcać do wysyłania płatnych smsów, z których wszystkie środki zostaną przekazane uczestnikom koncertu, tj. grającym zespołom oraz firmie odpowiedzialnej za nagłośnienie i oświetlenie. Pieniądze będzie można również wpłacać na specjalnie utworzone konto zbiórki dla pilskich artystów”.

Koncert odbędzie się na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Pile o godz. 18. Wydarzenie to będzie można obejrzeć na żywo w TV Asta i na facebookowym profilu Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

 

PATRONAT STOWARZYSZENIA „NIGDY WIĘCEJ”: MUREM ZA KULTURĄ