„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: HUMAN RIGHTS, EYE FOR AN EYE I REGRES W WARSZAWIE

29 sierpnia 2021

Warszawa

Human Rights, Eye For An Eye i Regres zagrają pod szyldem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”. Na podwieczorek z muzyką hardcore / punk zaprasza klub Pogłos!

Human Rights to hardcorowo-punkowa załoga z Warszawy. Dzika, energetyczna muzyka oraz pozytywne i bezpośrednie w przekazie teksty wynikające z irytacji na coraz bardziej nachalne próby manipulacji naszym życiem, powszechne szczucie jednych ludzi na innych, tylko ze względu na odmienności, różnice płci, poglądów, wyznaniowe czy narodowościowe.

Eye for an Eye – zespół grający hardcore/punk założony w Bielsku-Białej w 1997 roku. Od początku działalności wystąpił w wielu miastach Polski, a także w wielu krajach Europy, m.in. we Włoszech, Słowacji, Szwajcarii, Austrii i Czechach. W twórczości zespołu obecne są elementy antyfaszyzmu, co przejawia się przede wszystkim w jego warstwie lirycznej, jak również obecności na wielu wydarzeniach związanych ze środowiskiem antyfaszystowskim.

Regres – zespół powstał pod koniec 1999 roku w Częstochowie. Koncertował głównie w Polsce, ale znalazła się też okazja do zagrania w Austrii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Serbii i Rumunii.

 

„MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”: HUMAN RIGHTS, EYE FOR AN EYE I REGRES W WARSZAWIE