APEL DO ALLEGRO

Prosimy o wsparcie naszej akcji i wysłanie apelu do Allegro przez formularz kontaktowy serwisu Allegro (niestety Allegro nieraz odrzuca maile wysyłane bezpośrednio) http://www.allegro.pl/contact/contact.php w polu KROK 1 prosimy wybrać pierwszy temat REJESTRACJA LOGOWANIE AKTYWACJA, wówczas w KROK 2 pojawi się możliwość wybrania tematu, wybieramy ostatni na liście: NIE JESTEM ZAREJESTROWANY, ALE MAM PYTANIE, i wybieramy DALEJ - pojawia się wówczas formularz wysyłania e-maila, w który prosimy wpisać treść naszego apelu.

APEL:

Popieram apel Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” dotyczący zakazu sprzedaży na Allegro odzieży i gadżetów  propagandowych  z symboliką nazistowską i rasistowską oraz pism, druków zwartych, wydawnictw książkowych i muzycznych rozpowszechniających takie ideologie. Licytacje tego typu są jednym ze sposobów pochwalania faszyzmu. Polska jest krajem boleśnie doświadczonym przez jego zbrodnie. Nie mogę zgodzić się na obojętność wobec odradzania się tego zjawiska.

PROSIMY RÓWNIEŻ O ZAŁĄCZENIE DO APELU OPINII PRAWNEJ DOTYCZĄCEJ DYSTRYBUCJI MATERIAŁÓW NEOFASZYSTOWSKICH I RASISTOWSKICH

DZIĘKUJEMY ZA WYSŁANIE APELU - MOŻESZ POBRAĆ PŁYTĘ ZESPOŁU QULTURKA

WIĘCEJ INFORMACJI O ZESPOLE QULTURKA