Zasady patronatu

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ”W ramach patronatu Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” wspiera i promuje inicjatywy zgodne z jego misją, profilem i podejmowaną problematyką.

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” zajmuje się przeciwdziałaniem rasizmowi, antysemityzmowi i ksenofobii oraz promowaniem wielokulturowości i szacunku dla odmienności (informacje o naszej aktywności i kampaniach edukacyjnych). Patronat Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” wiąże się ze społecznym przesłaniem i nie ma charakteru komercyjnego.

Obejmujemy patronatem rozmaite inicjatywy kulturalne, takie jak koncerty, pokazy filmowe, festiwale różnych kultur, turnieje sportowe, a także konferencje naukowe, debaty oraz wydawnictwa książkowe i muzyczne (archiwum patronatów).

 

SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY:

- zapewniamy promocję Państwa inicjatywy na naszej stronie internetowej (dział Patronaty) oraz na profilu Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” na Facebooku,

- wykorzystujemy w naszej działalności edukacyjnej wybrane materiały dotyczące inicjatyw, którym patronujemy, takie jak zdjęcia, artykuły czy filmy. Oto przykłady:

 

- możemy przekazać Państwu bezpłatne materiały antyrasistowskie (m.in. ulotki, plakaty i vlepki),

- w zamian prosimy o umieszczenie logotypu Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” i informacji o naszym patronacie na materiałach promocyjnych (w internecie i drukowanych) organizowanego przez Państwa wydarzenia (w przypadku wydawnictw książkowych i muzycznych – także na okładce),

- prosimy o dodanie oficjalnego profilu Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” na Facebooku do ‘polubionych stron’ (odwzajemnimy). Regularnie zamieszczamy informacje o wydarzeniach, którym patronujemy, a także materiały poruszające tematykę ksenofobii i nietolerancji. Relacjonujemy też aktualne działania Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”,

- prosimy o przysłanie do naszego archiwum relacji o Państwa inicjatywie: zdjęć, artykułów prasowych i internetowych, plakatów oraz materiałów video. W przypadku wydawnictw książkowych i muzycznych prosimy o wysłanie pocztą egzemplarza publikacji.

 

KONTAKT:

Propozycje prosimy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z krótkim opisem i uzasadnieniem prośby o patronat.

Mamy nadzieję na nawiązanie z Państwem współpracy!