|
3621.
|
M. Wasilewski: Jak mówi Owsiak: odjaaaazd!!! „Życie Warszawy”, 3.08.2005. |
|
3622.
|
D. Waszek: Na rasizm nie ma lekarstwa. „Goniec Polski” [Wielka Brytania], 16.01.2009.
|
|
3623.
|
K. Wawrzyniak: Radio i TV w internecie. TygodnikPrzeglad.pl, 27.02.2023.
|
|
3624.
|
M. Wawrzynowski: Afera w LM. Językoznawczyni tłumaczy, dlaczego zachowanie sędziego było rasistowskie. SportoweFakty.wp.pl, 9.12.2020.
|
|
3625.
|
M. Wawrzynowski: Akcja antyrasistowska odwołana. „Nigdy więcej” wini chuliganów. SportoweFakty.wp.pl, 22.10.2018.
|
|
3626.
|
M. Wawrzynowski: Eliminacje Euro 2020. Słowenia – Polska. Skandal na meczu Polaków. Rasistowski transparent w Lublanie. SportoweFakty.wp.pl, 8.09.2019.
|
|
3627.
|
M. Wawrzynowski: FARE skarży Zbigniewa Bońka do UEFA. SportoweFakty.wp.pl, 3.04.2017.
|
|
3628.
|
M. Wawrzynowski: Gej w szatni? Coming-outu szybko się nie doczekamy, to zbyt ryzykowne [wywiad z Piotrem Ciołkowskim]. SportoweFakty.wp.pl, 18.06.2020.
|
|
3629.
|
M. Wawrzynowski: Mundial 2022. Więzienie dla homoseksualnego kibica [wywiad z Rafałem Pankowskim]. SportoweFakty.wp.pl, 25.12.2021.
|
|
3630.
|
M. Wawrzynowski: Nie było donosu na Szymona Marciniaka! „Nigdy Więcej” wyjaśnia zamieszanie. PrzegladSportowy.onet.pl, 2.06.2023.
|
|
3631.
|
M. Wawrzynowski: „Nigdy Więcej” wspiera Legię Warszawa. SportoweFakty.wp.pl, 5.08.2017.
|
|
3632.
|
M. Wawrzynowski: Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”: Nazwanie kogoś banderowcem to coś więcej niż obraza. SportoweFakty.wp.pl, 18.02.2019.
|
|
3633.
|
Ważna postać dziękuje „Nigdy więcej” za głośną akcję. Mówi o czujności. PrzegladSportowy.onet.pl, 2.06.2023.
|
|
3634.
|
P. Wądrzyk: Na tronie rasizmu. „Dialog Pheniben”, 03.2009.
|
|
3635.
|
K. Wąsik: Wykopmy rasizm ze stadionów. „Super Express”, 1.08.2005.
|
|
3636.
|
M. Wąsowski: Podlasie bardziej rasistowskie niż inne części Polski. Skąd ta ponura sława. „NaTemat”, 27.02.2013. |
|
3637.
|
M. Wąsowski: Rasizm oświecony, który tolerują polskie elity. „Hip-hopowcy radzą sobie z tym lepiej, niż politycy” [wywiad z Rafałem Pankowskim]. „NaTemat”, 10.12.2012. |
|
3638.
|
WBG: Były dyrektor Ligi Przeciwko Zniesławieniu bez ogródek o Andruszkiewiczu. „Neonazistowski antysemita”. Wiadomosci.gazeta.pl, 3.01.2019.
|
|
3639.
|
M. Weber: Główkują przeciwko rasizmowi. „Gazeta Wyborcza. Stołeczna”, 26.10.2006.
|
|
3640.
|
Weiss: To wszystko wstydliwy incydent [wywiad z Szewachem Weissem]. „Polska”, 2-4.09.2011.
|