STOWARZYSZENIE „NIGDY WIĘCEJ” NA POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019

Kostrzyn nad Odrą

1-3 sierpnia 2019

Zapraszamy do włączenia się w działania Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” podczas Pol’and’Rock Festival (dawnego Przystanku Woodstock). Przygotowujemy wiele fantastycznych zdarzeń!

Organizujemy Turniej „Wykopmy Rasizm ze Stadionów”, czyli Antyrasistowskie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej. To jedno z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych wydarzeń w trakcie festiwalu!

Podczas turnieju Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” rozegra mecz z drużyną Rzecznika Praw Obywatelskich, w której wystąpi Adam Bodnar. Już teraz zapraszamy do gry i kibicowania!

Zwycięzcy turnieju wraz z ekipą Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” wyjdą na dużą scenę, gdzie otrzymają puchar z rąk Jurka Owsiaka.

Partnerem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą.

Podczas Pol’and’Rock Festival na naszym stanowisku odbędą się też spotkania z zespołami zaangażowanymi w kampanię „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”. W tym roku spodziewamy się odwiedzin między innymi Renaty Przemyk i Sidneya Polaka.

Nasi współpracownicy przeprowadzą też warsztaty o tym, jak w codziennym życiu można reagować na akty agresji i ksenofobię.

Zachęcamy do odwiedzania stowarzyszeniowego profilu na FACEBOOKU, na którym zamieszczamy informacje o turnieju i naszych pozostałych działaniach w trakcie Pol’and’Rock Festival. Do zobaczenia!

Antyrasistowskie działania Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” na Pol’and’Rock Festival wspiera firma poligraficzna Studio K2 z Piły. Dziękujemy!

 

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ”
Facebook.com/respect.diversity
www.nigdywiecej.org
www.twitter.com/StowNIGDYWIECEJ

 

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” na Przystanku Woodstock 2018 (reportaż):