HUMAN RIGHTS, ŁAP!PUNKA I RADIO POLAND – „MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”

15 czerwca 2017 r.

Warszawa

Klub „Potok” zabrzmi hardcore’owo-punkowym brzmieniem. Zagrają: Human Rights, Łap!Punka oraz Radio Poland. Koncert z mocnym wsparciem kampanii „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”. Wstęp wolny. Zapraszamy!

HUMAN RIGHTS to hardcore’owa załoga z warszawskiej Pragi. Dzika muzyka oraz pozytywne i proste w przekazie teksty, w których mowa o wolności, szacunku, współczuciu, tolerancji – tym wszystkim, o czym coraz częściej zapominamy przygniatani brutalną i zakłamaną rzeczywistością. Pod koniec ubiegłego roku wydali dobrze przyjętą płytę „Human Rights”.

ŁAP!PUNKA to piaseczyńsko-warszawska punkowa drużyna. Nawiązuje do klasycznego, wysokoenergetycznego punka, w którym między krzykiem a zmianami tempa jest też miejsce na nieoczekiwane, brudne melodie. Pierwszy koncert kapela zagrała w listopadzie 2012 roku, a jesienią 2013 Jimmy Jazz Records wydało jej pierwszą płytę (produkcja DIY). Zespół ma swoją małą, ale oddaną publiczność –przyjaciół młodych i starych – bo jego korzenie sięgają zamierzchłych czasów, muzycy czują się spadkobiercami piaseczyńskiego Regimentu Odrodzenia i Snap!-u.

RADIO POLAND – rock&punk&roll, kapela związana z Przasnyszem, Makowem Mazowieckim i Warszawą. Wcale nie taki nowy zespół, tworzony przez załogę „z przeszłością”. Przekonacie się sami!

HUMAN RIGHTS, ŁAP!PUNKA I RADIO POLAND – „MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI”