GRAJ LUB DOPINGUJ I ZWALCZAJ RASIZM

27.07.2010

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” już po raz dziewiąty organizuje podczas „Przystanku Woodstock” turniej piłkarski pod hasłem „Wykopmy Rasizm ze Stadionów”, czyli ANTYRASISTOWSKIE MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ. Zapraszamy zawodników, kibiców i wszystkich woodstockowiczów!

Mistrzostwa odbywać się będą na polu festiwalowym (tuż przy scenie głównej) w Kostrzynie n/Odrą. Start 30.07.2010 (piątek), godz. 10.00. Udział biorą drużyny 6-osobowe (5 zawodników i bramkarz + maksymalnie dwóch rezerwowych).

Celem turnieju jest upowszechnianie wśród kibiców postaw antyrasistowskich i promocja tolerancji na arenach sportowych, „Wykopmy Rasizm ze Stadionów” aktywnie działa na rzecz pokojowych i pełnych tolerancji Mistrzostw EURO 2012!!!.

Jak co roku będzie pozytywna antyrasistowska atmosfera, dużo sportowych doznań i wspaniała zabawa. Zwycięzcy otrzymają puchar i fajne nagrody. Partnerami Mistrzostw w tym roku są Projekt Społeczny 2012, Biuro Informacji Rady Europy oraz Miasto Kostrzyn nad Odrą i miejscowy MOSiR.

Zgłoszenia przyjmowane są w godzinach pomiędzy 12.00-15.00, pod numerem telefonu: 609 549 967 (Leszek). Termin zgłoszeń mija 28 lipca o godz. 15.00. Liczba drużyn jest ograniczona (!), więc kto pierwszy, ten lepszy! Wielki Finał w niedzielę o 13.00, a ok. godz. 12.00, wyjątkowy mecz pokazowy - niespodzianka!!! Zgłaszając się podaj proszę: nazwę drużyny, miejscowość oraz imię, nazwisko i numer telefonu kapitana drużyny, z którym będziemy mogli się kontaktować.

Prosimy pamiętajcie o zabraniu ze sobą sportowego obuwia (bardzo ważne!), w miarę jednolitych koszulek i nastroju do rywalizacji w duchu fair play! Jeżeli nie masz drużyny, a chcesz pomóc (sędziując, robiąc zdjęcia, wytyczając i odświeżając boisko itp.), zadzwoń pod podany wyżej numer. Każda pomoc się przyda!